dum  Přerovská 68, 779 00 Olomouc
dum  tel.: 585 316 220
dum  info@manek.cz
dum  Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina
dum  mobil: 776 195 303
dum  infobrno@manek.cz
.
Produkty
Husqvarna
prodej servis Ke stažení kontakt Objednávka AKCE

Rozbrušovací pily, rozbrusy Husqvarna

 

Rozbrušovací pily Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...

 

Autorizovaný prodej a servis rozbrušovacích pil HUSQVARNA. Již 15 let.

 

Husqvarna se řadí mezi přední světové výrobce rozbrušovacích pil. Její výběr zahrnuje rozbrušovací pily s různými zdroji pohonu: benzínový, elektrický, hydraulický a pneumatický. To znamená, že vždy najdete správný rozbrus na požadovanou činnost, s maximální efektivitou. Vývojový pracovníci pracují neustále na zlepšování a vývoji technologií řezání materiálů. Vždy se zaměřením na konkrétní pracovní situace u uživatele. Protože pokud uživatel nebude moci s rozbrusem udělat více práce, s větší přesností a menší námahou, nelze mluvit o skutečné efektivitě. To pilám Husqvarna udržuje velký náskok před konkurencí.

 


 

                               Rozbrušovací pily Husqvarna - Opravdový výběr!

 

 

                      Rozbrušovací pila Husqvarna        Standardní
             rozbrušovací
pily
            
       ruční rozbrus
           
            Speciální
rozbrušovací
pily
 
           
     rozbrusy pro hasiče  

 

 

Rozbrusy pro

řezání kolejnic

 

 

kotouč na kolejnice

 

           
     

 Rozbrusy pro

záchranné složky

 

 

 

 


Na rozbrušovací pily HUSQVARNA provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis a nabízíme originální náhradní díly. Na námi prodané rozbrusy poskytujeme slevu 10% na pozáruční servisní úkony.

 

 

           

Sofistikovaný karburátor, který automaticky připravuje směs paliva a vzduchu, takže si motor udržuje maximální výkon i v případě, kdy začne docházet k ucpávání filtrů.

SmartCarb™ v kombinaci se systémem aktivní filtrace vzduchu New Active Air Filtration™ poskytuje vysoký výkon rozbrušovací pily, snižuje zanášení filtrů, spotřebu paliva a emise výfukových plynů.
     
   

Jedinečný systém filtrace vzduchu tvořený třemi samostatnými filtry prodlužuje servisní životnost motoru a snižuje prostoje a servisní náklady. Rozbrušovací pila se tak stává efektivnějším nástrojem.

První, aktivní a bezúdržbový filtr pomocí odstředivé síly setrvačníku z přívodu vzduchu odebírá 80-90% prachu vznikajícího při řezání. Zbývající prach je zachytáván v dalším stupni, adhezivním filtru s olejovou impregnací. Třetí, papírový filtr, zachycuje extrémně malé částice a pouští do motoru čistý vzduch.

     
   

Speciálně navržený tak, aby vydržel déle než běžné klínové řemeny Poly. Nemusí se tak často znovu napínat a poskytuje pro rozbrusy Husqvarna lepší přenos výkonu.

     
   

Při vývoji našich výrobků myslíme vždy na pohodlí uživatele. Zaměřujeme se na zejména snižení vibrací u všech strojů. Naše rozbrušovací pily jsou vybaveny sofistikovaným systémem tlumení vibrací, který výrazně snižuje vibrace rukojetí. Naše řezače spár jsou vybaveny rukojeťmi s nízkými vibracemi a speciálním držákem motoru tlumícím vibrace.
     
   

Tajemství této unikátní technologie tkví v tom, že využívá dvoje sací potrubí: jedno pro čistý vzduch a druhé pro směs paliva a vzduchu. Čistý vzduch nejprve vytlačí spaliny a potom se nasaje směs paliva se vzduchem.

Kromě zvýšení výkonu motoru tato technologie snižuje množství emisí výfukových plynů až o 75 % a zároveň snižuje spotřebu paliva až o 20% v porovnání s tradičními motory. Směs paliva, která prochází hlavním ložiskem a ložiskem klikového hřídele, je více koncentrovaná a poskytuje motoru účinnější mazání.

   

 

 

 

 

 

 

 

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů značky Husqvarna. Profesionální stroje pro diamantové řezání a jádrové vrtání.
Máme více jak 20 let zkušeností.

Kontakt

Olomouc
585 316 220
info@manek.cz

Brno
776 195 303
infobrno@manek.cz

Menu


Copyright (c) 2019 MANEK. All Rights Reserved. | Ochrana osobních údajů

zobrazit klasický vzhled