Přerovská 68, 779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno

776 195 303

infobrno@manek.cz

CZ
Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68,
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41,
627 00 Brno

776 195 303

Do kontaktu

Diamantové nástroje Husqvarna

Vysoce kvalitní diamantové kotouče a jádrové korunky HUSQVARNA přináší díky tradiční technologii vysokou efektivitu vrtání a prodlouženou životnost svých segmentů

Diamantové nástroje řady ELITE-CUT jsou určeny pro náročné profesionální zákazníky zakládající si na dlouhé životnosti a vysoké efektivitě řezání, nástroje řady VARI-CUT jsou navrženy jako střední profesionální řada pro malé a střední stavební firmy.

 

Společnost Husqvarna patří k nějvětším světovým výrobcům nástrojů pro diamantové řezání, broušení a jádrové vrtání.


 

 

Husqvarna

 

 

 

SKVĚLÉ FUNKCE PRO VYSOKÝ VÝKON A EFEKTIVNÍ PRÁCI


Rovnoměrné řazení diamantů DIAGRIP

Technologie DIAGRIP přináší vyšší efektivitu řezání v důsledku rovnoměrného řazení diamantových zrn v segmentech kotouče oproti náhodnému řazení u běžných kotoučů.

 

Diamantový segment Exo-Grit
Tvar diamantového segmentu Exo-Grit výrazně zvyšuje rychlost při řezání a současně prodlužuje životnost diamantového kotouče pomocí snížení bočního tření segmentu v řezu. Moderní segment má také vylepšený odvodu prachu z řezu.


Chytré ukazatele a prvky
Důmyslné vizuální ukazatele na kotouči pomáhají vylepšit bezpečnost a produktivitu práce obsluhy. Dávají okamžitý a jasný přehled o hloubce řezu, opotřebení kotouče, boční vůli, směru otáčení a vhodném použití.


Segment tvaru Z-Edge
Konstrukce diamantového segmentu do tvaru Z optimalizuje kontakt mezi diamantovým kotoučem a řezaným materiálem. Nížší tření a vibrace v průběhu řezání vedou k rychlejšímu hladkému řezu a zároveň k prodloužené životnosti diamantového kotouče.


Nižší hladina hluku
Diamantové kotouče Husqvarna využívají třívrstvý ocelový nosič, který účinně snižuje hluk v porovnání s běžnými řeznými kotouči.