dum  Přerovská 68, 779 00 Olomouc
dum  tel.: 585 316 220
dum  info@manek.cz
dum  Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina
dum  mobil: 776 195 303
dum  infobrno@manek.cz
.
Produkty
Husqvarna
prodej servis Ke stažení kontakt Objednávka AKCE
Odborné články

Jak správně vybrat jádrovou vrtačku?

Jak správně vybrat jádrovou vrtačku? Jádrovou vrtačku vybírejte hlavně podle toho, jak velké otvory a do jak tvrdého materiálu hodláte vrtat.

Na co se dívat při výběru rozbrušovací pily?

Pohon, typ, velikost kotouče a doplňky usnadňující práci – to jsou ve zkratce základní parametry, které byste při výběru rozbrušovací pily měli sledovat. Pojďme si je všechny po jednom detailně rozebrat.

Jak vybrat obkladačskou pilu?

Řezání obkladů, dlažby, kamene či skla představuje práci, při které je kvalitní nástroj nutností, tak aby vznikaly čisté, hladké a přesné řezy v co nejkratší době.

Jak vybrat stolovou pilu?

Na řezání zámkové dlažby, obrubníků či velkoformátové dlažby a betonových výrobků není ruční úhlová bruska vhodnou volbou.

Řezač spár: jak vybrat ten pravý?

Bez účinného řezače spár se při řezání asfaltových a betonových povrchů neobejdeme. Při jeho výběru se musíme soustředit na výkon motoru a vybrat vhodný kotouč, aby řezání s ním bylo pohodlné a bezpečné s minimální prašností. A aby stroj co nejdéle pracoval bez nepříjemných závad. Na co vše si při pořizování musíme dát pozor?

Jak zefektivnit práci s diamantovými kotouči?

Ekonomika řezu je vždy na prvním místě, ať už pracujeme s úhlovou bruskou, stolovou či kamenickou pilou nebo s řezačem spár. Zajímá nás efektivita, rychlost a přesnost řezu, životnost kotouče, cena… Připravili jsme pro vás tipy a doporučení, jak efektivitu kotouče zvýšit.

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů značky Husqvarna. Profesionální stroje pro diamantové řezání a jádrové vrtání.
Máme více jak 20 let zkušeností.

Kontakt

Olomouc
585 316 220
info@manek.cz

Brno
776 195 303
infobrno@manek.cz

Menu


Copyright (c) 2019 MANEK. All Rights Reserved. | Ochrana osobních údajů

zobrazit klasický vzhled