Přerovská 68, , 779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, , 627 00 Brno

776 195 303

infobrno@manek.cz

CZ
Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68,
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41,
627 00 Brno

776 195 303

Do kontaktu

Stolové pily na zámkovou a betonovou dlažbu Husqvarna

Stolové pily na dlažbu Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...

 

Autorizovaný prodej a servis stolových pil na dlažbu značky HUSQVARNA. Již 25 let.

 

Předností stolových pil na zámkovou a betonovou dlažbu Husqvarna je jejich pevná a robustní konstrukce, která na stavbě a v náročných podmínkách zajišťuje přesné řezání. Odolný a výkonný motor spolu s důmyslnými detaily dělá z těchto stolových pil opravdového parťáka.

Za zmínku stojí naklápěcí hlava a sklopné nohy u všech modelů, kvalitní diamantový kotouč zdarma v ceně stolové pily, elektrická rychlospojka pro rychlou výměnu vodního čerpadla, pravítko, transportní  kolečka a další.

Stolové pily Husqvarna jsou vhodné pro řezání obkladů, zámkových dlažeb a všech druhů cihel a bloků.

»  Akční nabídka stavebních strojů, hutnící techniky a diamantových nástrojů Husqvarna

 

 

Na stolové pily na zámkovou dlažbu značky HUSQVARNA provádíme autorizovaný servis a zajišťujeme originální náhradní díly a příslušenství. Na námi prodané stolové pily poskytujeme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Pro ty, kteří pracují s cihlou, betonovou a zámkovou dlažbou nebo kamenem je důležitá především přesnost konečného výsledku a množství vynaloženého úsilí. Stolové nebo také stolní pily Husqvarna se jednoduše používají bez ohledu na to, jestli řežete velké nebo menší obklady a nebo jestli řežete betonovou dlažbu na zemi nebo tašky na střeše. Je důležité, aby se stolová pila, kterou používáte, hodila na vaši aplikaci a materiál, který řežete. A aby jste byli spokojeni.

 

 

Stavební stroje Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...