Přerovská 68, 779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno

776 195 303

infobrno@manek.cz

CZ
Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68,
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41,
627 00 Brno

776 195 303

Do kontaktu

Diamantové jádrové vrtání Husqvarna

Jádrové vrtání Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...

 

Autorizovaný prodej a servis jádrových vrtaček značky HUSQVARNA. Již 25 let.

 

Kvalitní vybavení pro jádrové vrtání je předpokladem efektivního vrtání a jeho předností je jeho dobrá ovladatelnost (ergonomie), rychlost, výkon a přizpůsobení pro různé typy vrtacích prací. Bez ohledu na způsob vrtání, a to ruční nebo za pomoci vrtacího stojanu, vrtačky a příslušenství musí být lehké a snadno ovladatelné. Práce není efektivní, pokud před nebo během provádění jádrového vrtání je nutno vynakládat zbytečnou námahu.

 

Jádrové vrtačky Husqvarna jsou důkazem preciznosti a důsledného vývoje v oboru. Vedle výkoného a spolehlivého pomocníka přináší i řadu důmyslných detailů, které ocení i nároční  profesionálové. Ukazatel zatížení motoru s varováním proti přetížení, přepravní kolečka, vícestupňová převodovka i rychlost posuvu? To zdaleka není všechno. Ergonomické madlo pro přenášení, šikovně umístěné pravítko i úhloměr, centrování vrtáku, kotvící sada, která se přizpůsobí nerovnému povrchu, to vše jsou příjemná překvapení, která pro značku Husqvarna  znamenají standard.

 

Na jádrové vrtačky a stojany HUSQVARNA provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis a nabízíme originální díly a příslušenství. Na námi prodané sestavy jádrového vrtání poskytujeme 15% slevu na pozáruční servisní úkony.

 

Jádrové vrtání od Husqvarny nabízí kromě širokého výběru modelů a příslušenství také vysokou úroveň kvality a zpracování, které vám pomohou v rychlejším zvládnutí naplánované práce a pomohou dodržet vaší firmě vysoký standard prováděné práce. Jádrové vrtačky jsou doplněny širokou řadou diamantových nástrojů vysoké kvality s řadou patentů. Jádrové vrtací korunky zaručují dlouhou životnost a  vysoký vrtací výkon.

 

 

Stavební stroje Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...